Šéfka je nový pořad televizní stanice Prima, který formou reality show hledá managera na dobře placenou pozici. Celý koncept vychází z nám dobře známého seriálu Apprentice, kde vždy zámožný milionář vybírá svého nového zaměstnance ze zástupu soutěžících. Protože jsem z české předělávky poněkud na rozpacích, pokusím se Vám nastínit oč vlastně běží v úspěšnějším americkém originále. The Apprentice vytvořil multimilionář Donald Trump. V již více než 10 sériích vybral 10 nejlepších soutěžících, jenž dostali práci snů v koncernu Trump. Účastníci tohoto pořadu mezi sebou soupeří v různých úkolech. Ze začátku dochází k rozdělení účastníků na dámský a pánský tým. Každé kolo je zadán jiný úkol a prohrávající tým přijde o jednoho ze svých členů.

Upoutávka na Šéfka

Nemůžu se zbavit dojmu, že Prima vybrala hrozné výkvěty. Čekal jsem nadané lidi s podnikatelskými zkušenostmi a ne lehké děvy, mladé barmany a bažanty bez vzdělání. O samotné ženě jménem Eleonóra Mojsejová raději pomlčím.

Jediné co se povedlo a stojí za řeč je znělka seriálu Šéfka. Chytlavou melodii se již marně přes týden snažím najít a podle nejrůznějších fór nejsem sám. Neustále narážím na dotazy typu: Nevíte co to hraje za písničku v Šéfka?

Tvůj názor